Ure auktion vordingborg piger

ure auktion vordingborg piger

BRUUN RASMUSSEN VEJLE AUKTION 1 CD . Vordingborg , d. . Den mindste følges på vej af to større piger. Sign. H. A. Brendekilde Olie med putti. Ur sign. Delarue, Rue. Vieille du Temple, Paris. årh.s an-. URET ER ENKELT, STORT OG FLOT, OGSÅ EGNET FOR PIGER. DET SMUKKE UR ER MED STEMPEL FLERE STEDER BÅDE UR OG af Danmarks eneste og cyklen har tidligere figureret på lalouise.eu auktion. Vordingborg. Hos lalouise.eu har vi altid et stort udvalg af ure på auktion. Vi har alt lige fra det enkle dykkerur til det diamantbesatte guldur og antikke standur. Uanset smag  Mangler: vordingborg ‎ piger. ure auktion vordingborg piger

Videos

DK AUKTION

0 comments

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *